Wyjątkowy Dzień Kobiet w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego 2013-03-11 , aktualności , integracja międzypokoleniowa , archiwum aktualności - 2013

W tym roku, 8 Marca, o dobre samopoczucie podopiecznych Centrum Wolontariatu zadbali dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego, którzy zaprosili wszystkie panie do skorzystania z ich fryzjerskich i kosmetycznych usług.

Po przemiłym powitaniu adeptki sztuki fryzjerskiej myły, strzygły i układały seniorkom włosy , a kosmetyczki – robiły profesjonalne makijaże i manicure. Wszystko pod czujnym okiem nauczycielek zawodu, pań Marii Szewczuk i Doroty Borys-Szymanek oraz dyrektora szkoły, pana Waldemara Pawełczuka.

Zabiegi upiększające nie były tego dnia jedyną atrakcją, ponieważ panie miały okazję poznać kabaretowe zdolności męskiej części uczniowskiej braci. Przygotowany przez chłopców okolicznościowy apel wprawił je w doskonały nastrój i rozbawił do łez.

Drugi raz mamy takie wspaniałe święto! W ubiegłym roku gościłyśmy w „Liderze”, w tym tutaj. Dużo jest jeszcze takich szkół, gdzie odmładzają starsze panie? pytały zachwycone seniorki.

Szkół z klasami o profilu fryzjerskim i kosmetycznym jest w Zamościu sporo, a więc perspektywy są obiecujące. Poza tym dyrektor Pawełczuk zapewnił, że tacy goście w jego szkole zawsze, nie tylko w Dniu Kobiet, będą mile widziani i profesjonalnie upiększeni.