„Zasłużona dla Związku Inwalidów Wojennych RP” 2013-11-22 , aktualności , inne działania projektowe , archiwum aktualności - 2013

Na wniosek prezesa Zarządu Oddziału w Zamościu, Prezydium Zarządu Okręgowego Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie, w uznaniu  zasług na rzecz środowiska inwalidów wojennych i wojskowych, osób represjonowanych oraz członków ich rodzin, nadało Krystynie Rybińskiej-Smyk Odznakę „Zasłużony dla Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej".

To honorowe wyróżnienie koordynatorka projektu dla poszkodowanych przez III Rzeszę odebrała 14 listopada z rąk Prezesa Zarządu Okręgowego ZIW RP, Pana Mieczysława Dziedzica podczas uroczystości, która odbyła się w Klubie Batalionowym w Zamościu. Dziękując za nie powiedziała: „Jestem Państwu bardzo wdzięczna za docenienie moich starań, o to, żeby żyło Wam się lepiej, ciekawiej i bezpieczniej, ale rozumiem, że wyróżnieniem tym doceniliście także organizację, którą reprezentuję. Zamojskie Centrum Wolontariatu zawsze będzie Wam służyć wsparciem i pomocą”.

„Zasłużona dla Związku Inwalidów Wojennych RP”